Menu
Sepetim

Gıda Boyaları

Gıda Boyaları, Gıda Kimyasalları, Gıda aromaları sektörlerde ihtiyaç duyduğunuz hammadde tedariği Web sitemizde bulunan iletişim bilgilerinden bize ulaşınız.

ALLURA RED ( E129) 1KGGörünümü: Kırmızı renkKimyasal adı:Kimyasal formülüKaynağı: ALLURA RED, sentetik toz taze gıda boyasıdır. Bayrak kırmızısı rengini almaktadır. Bu rengi eş zamanlı olarak ürünlerin üzerine aktarmaktadır. Genellikle gıda boyası olarak tercih edilenlerin başında denk gelmekte..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
BLACK PN ( E151) 1KGGörünümü:Kimyasal adı:Kimyasal formülüKaynağı: Siyah renk olan ve suda çözünme özelliğine sahip BLACK PN, E151 kodu ile ayırt edilmektedir. Sentetik gıda boyaları kategorisinde yer edinen BLACK PN, gıda kodeksinde müsaade edilen ürünlerde her zaman sınırlı sayıda kullan..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
BRİLLANT BLUE ( E133) 1KGGörünümüKimyasal adıKimyasal formülüKaynağı: Açık mavi suda çözünür gıda toz boyası olan Brilliant Blue (E133) 1KG Ağırlığındadır. Ürün tipi sentetik boya özelliğine sahip olmaktadır. Kodu E133 olmakla birlikte, menşei de Hindistan’dan gelmektedir. Fiziksel ya..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Carmine ( E120) 1 KGGörünümü:Kimyasal adı:Kimyasal formülü:Kaynağı: Kaynak olarak Carmine doğal kırmızı gıda renklendiricisi, etli bitki türlerinde yaşamını sürdüren Dactylopüus coccus böceklerden ekstrakte edilmektedir. Ham bir yapısı olmaktadır renklendirici versiyonunda ve gıda sek..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Carmoisine ( E122) 1 KGGörünümü:Kimyasal adı:Kimyasal formülü:Kaynağı: E 122 kodu ile bilinen Carmoisine, sentetik bir gıda boyası olmaktadır. Menşei Hindistan olan bu ürünün kökeni de suda çözünebilir bir özelliğe sahip. Toz formda bir yapıya sahip olan bu gıda boyası, pek çok farklı ürün..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Chocolate Brown ( E155) KGGörünümü:Kimyasal adı:Kimyasal formülü:Kaynağı: Menşei Hindistan olan bu gıda renklendiricisi, kahverengi ve toz şeklindedir. Suda çözünme özelliğine sahip olan bu yapısal alanı dahilinde de farklı gıda üretimlerinde kendisini göstermeyi başarmaktadır. Sistemli bir yapısı i..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Dark Brown ( E155 E155) 1KGGörünümü: Koyu kahverengi, toz,Kimyasal adı:Kimyasal formülü:Kaynağı: Sentetik gıda boyası olarak bilinmektedir. Suda çözünme özelliğine sahiptir ve koyu kahverengi rengine sahiptir. Genellikle gıda boyası olarak kullanılmaktadır ve gıda sektöründe de geniş kapsamlı b..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Erythrosine ( E127) 1KGGörünümü:Kimyasal adı:Kimyasal formülü:Kaynağı: Sentetik iyodin içeren pembe renkli bir gıda boyası olmaktadır. Pek çok gıda üretiminde de kullanıma açık bir yapısı vardır. Pembe renkli renklendirici özelliğinin yanı sıra suyla temas halinde hemen çözünme durumu da bulunm..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
İndigo Carmine ( E132) 1 KGGörünümü: Mavi renk, toz şeklindedirKimyasal adı:Kimyasal formülü:Kaynağı: E 132 kodlu bir gıda renklendiricisi olmaktadır. Kimyasal anlamda suda çözünür bir yapısı da bulunmaktadır. Toz halinde bir yapıdadır ve birçok gıda ürününün üretiminde de aktif olarak değerlen..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Paprika OleoresinKarotenoid pigmentler'e ait olan paprika oleoreçine, yüksek kaliteli paprika'dan çıkarma, ayırma ve arıtma işlemleri yoluyla elde edilir. Ana yapısı kapsanince ve kapsorubin'dir. Neredeyse yağda kolayca çözülür. Parlak renkler ve üstün renk gücü ile iyi akıcılık ve çözünürlük sunar...
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Pea Green ( E133 + e102) 1 KGGörünümü:Kimyasal adı:Kimyasal formülü:Kaynağı: Pea Green Sentetik toz gıda boyası olarak bilinir. E 133 + E 102 kodu ile değerlendirmeye alınan bu ürün toz ve yeşil renktedir. Suda çözünen bir düzene sahip olan bu ürünün genel yapısı güçlü ve detaycı bir işley..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Poncecau 4 R ( e124) 1 KGGörünümü:Kimyasal adı:Kimyasal formülü:Kaynağı:  Kod olarak E 124 olarak da bilinen Poncecau, kırmızı renk gıda boyasıdır. Suda çözünme özelliğine de sahip olan bu ürün, farklı gıdaların içerisinde denenebilir bir yapıdadır. Hindistan Menşei kökenli olan ürün, ülke..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Quinoline Yellow ( E104) 1 KGGörünümü:Kimyasal adı:Kimyasal formülü:Kaynağı: Sentetik gıda boyasıdır. Toz sarı renktedir. Sarı rengi civciv sarısı olarak hafif turuncumsu bir ton da ortaya çıkarmaktadır. E 104 kodlu olarak piyasada bilinen Quinoeline yellow, genel olarak da 1 KG’lık paketler içerisi..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
E Kodu : E162Pancar kökü kırmızısı sofralarımızda yediğimiz pancarlardan elde edilmektedir. Bu pancarlara Latince beta vulgaris ruba adı verilmektedir. Pancarlar temizlenip,suyu çıkarıldıktan sonra konsantre hale getirilerek renklendirici olarak kullanılmaktadır. Pancar kökü kırmızısında ,..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
E 101 RiboflavinGörünümü: Berrak sarıKimyasal adı:Kimyasal formülü:Kaynağı:  Sarıdan biraz daha turuncuya dönük, zayıf kokulu ve kalıcı bir acı tada sahip ince tanecikli ve hemen serbest kalmaya müsait akışkan bir toz olmaktadır. 280 derecede bozunmaya uğrayarak erime yapısına sahip olmaktadır...
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
KARAMEL Karamel ürünlere renk vermek için kullanılan doğal katkı maddesidir. Firmamız da Coca Cola formülasyonunda üretilen ürünümüz içerisinde bulunan E-150 D Sıvı karamel, Türk Gıda Kodeksi ve ilgili Avrupa Birliği mevzuatına uygundur. E-150 D Sıvı karamel %100 kristal toz şekerden üretilmekt..
1.200,00TL
Vergiler Hariç:1.200,00TL
Sunset Yellow ( E110) 1 KGGörünümü:Kimyasal adı:Kimyasal formülü:Kaynağı: Sunset Yellow Sentetik gıda boyaları sınıfında yer almaktadır. Müsaade edilen gıda mamüllerinde sınırlı miktarda kullanılmaktadır. Özellikle de gıda sektöründe herhangi bir yan etki oluşumuna denk gelinmemektedir. Ak..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Tartrazin ( E102) 1 KGGörünümü:Kimyasal adı:Kimyasal formülü:Kaynağı: Suda çözünür bir renklendirici olmaktadır. E 102 grubu renklendiricileri kategorisindedir. Suda çözünürlüğü yüksek sentetik bir gıda boyasıdır. Farklı gıda üretimlerinde de değerlendirilmesi müsait bir konumdadır ve geniş bir yapı..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Gösterilen: 1 ile 18 arası, toplam: 18 (1 Sayfa)
Kullanıcı deneyiminizi iyileştirmek amacıyla bazı çerezler(cookie) kullanıyoruz.